Manažerská informatika 3MA382
Domů  |  3MA112  |  3MA191  |  3MA381  |  3MA382  |  3MA481   
Úvodní informace Osnova kurzu Studijní zátěž Systém hodnocení Projekt Harmonogram prezentací Podklady ke cvičením Samostatné aktivity Hodnocení Odkazy

Manažerská informatika - projektové řízení

Předmět Manažerská informatika - projektové řízení je zaměřen na řízení projektů, tvorbu schémat a práci s PDF dokumenty. V kurzu se vyučují aplikace Adobe Acrobat 9 Professional CZ / PDFCreator,  Microsoft Office Project Professional 2010 CZ a Microsoft Office Visio Premium 2010 CZ.

Náplň kurzu

Adobe Acrobat a PDFCreator

Konverze souborů do PDF a různé možnosti nastavení (záložky, zabezpečení, tvorba dokumentu z různých zdrojů). Další zpracování dokumentů ve formátu PDF (přidávání odstraňování stránek, záhlaví, zápatí, číslování stránek, práce s obrázky, hypertextové odkazy). Vytváření a převod formulářů v PDF.  

Project

Na příkladech manažerských činností v projektu se seznámíte s projektovým řízením a jeho podporu za pomocí aplikace MS Project - , kalendář, úkoly, zdroje, náklady, sledování průběhu, typy zobrazení, tisk, sestavy, práce se soubory, publikace na web, nástroje.

Visio

V aplikaci Visio se naučíte vytvářet výkresy, obrazce, spojnice, úchyty a body, text, vrstvy, styly, barvy - vše co můžete využít pro vizualizaci vašich představ.

© 2007–2013 Miroslav Lorenc

Převzetí, publikování, kopírování, či jiné užití než pro osobní potřebu je možné pouze s písemným svolením autora.